Říjen 2011

Kontaktuj mě

9. října 2011 v 11:32 | Bonitka
E-mail - bonita.nymfa@seznam.cz
ICQ - 199-996-881
Skype - xbonitka

No....

8. října 2011 v 22:07 | Bonitka
Jak bych to tak asi řekla? Nejspíš to řeknu zkráceně a tak, že tu v brzkých dnech skončím =) Nechci udělat nějaké překvápko s tím, že přijdete na můj blog a "Ježiš, tady je to černé, kde všechno je?" (No, možná to udělám =D ale nic neslibuji). Tak nějak vás na to připravím dopředu. A proto píšu tohle. Od doby, co jsem se vrátila po skončení kvůli maturitě, je to jiné. To asi pocítil každý. Ovšem opravdu jiné je to hlavně pro mě od září letošního roku. Stalo se nespočet věcí, co mi změnily nebo jen ovlivnily život. Bohužel k mé smůle to byly jen špatné věci. Můžu vám říct, že vlastně od té doby nejsem stále v pohodě. Jak fyzicky, tak psychicky. Nedokážu se s jistýma věcma srovnat, něco mi nevychází a jiné věci se serou až teď. A když mluvím, že se to sere, tak jak už jsem psala "Když se serou věci, tak se serou pořádně a sere se opravdu všechno". Zlatá pravda. Tím, jak letos nestuduji, tak jsem především v práci a čas opravdu nemám. Bude to ovšem horší a horší. Blíží se Vánoce, tak je jasné, že v práci budu častěji a častěji kvůli objednávkám na cukroví apod. Jak začne nový rok, chtěla bych, abych měla všechny věci vyřešené, všechno buď se obrátí v dobrém nebo .. definitivní konce. Ať mě to bude mrzet nebo ne. Za něco si můžu sama, za něco ne. To člověk neovlivní.

Jak to bude dál se mnou? Nejspíš zůstanu na Formspringu, kde mě můžete najít. Stačí napsat dotaz, ráda na něj odpovím (Jak si někdo mohl všimnout, mám formspring kompletně smazaný - ano, smazat kolem 3 000 otázek a odpovědi mi dalo zabrat). Ale .. udělala jsem to přesně z tohoto důvodu, protože jsem očekávala, že brzo skončím =) Na ICQ mě taky najdete. Co s Facebookem? Mám přes ten profil založenou stránku blogu, tak ho asi nechám aktivní taky, ale nebude to žádná sláva. Upřímně na ten FB chodím jen proto, abych se smála drtivé většině (asi 70-80%) děti, co tam píšou za totální sračky. Serete na FB každou věc, všechno. Posíláte nelogické řetězáky. Spamujete každou fotku své kamarádky, i když tam vypadá jak zrůda. Do statusů cpete detailně váš celý den (a že nepočítám, jak si nějaká slečna plánovala, jak o TO večer přijde). Možná bych mohal být svině a většinu z vás nahlásit za to, že vám ani není 13let a jste tam ;) Ale to neudělám. Baví mě to, že jsem si nikdy nikoho nepřidala (vždycky jste to byli VY) a tím pádem chcete, abych JÁ vám četla co tam píšte a mohla to komentovat. Když to udělám a nelíbí se vám moje názory, tak melete, jak vás neznám a ať držím hubu - tak to si mě drahouškové smažte. Já tam pořád budu chodit, pořád vám budu buzerovat do vašich pubertálních keců, pořád vám tam budu říkat to, co si myslím a vy si mě můžete pořád mazat ;) No a Skype? Někteří z vás si se mnou chtěli volat - tak tuhle věc když tak s těma dotyčnýma vyřeším v soukromí. Jsou jedinci, s kterýma jsem ochotná to podstoupit =) Pravidelně si volám večer s dvouma lidma, kteří vlastně pochází z blogu ;)

No .. Takže nějak tak. Blog uvolňovat nebudu - nikdy člověk neví, co se stane. Možná se vrátím, možná taky ne. Možná si založím nový blog s novou identitou a nikomu z vás ho neřeknu, možná taky ne. To je život ;) Možná jednou přijdete a tady bude černo, možná taky ne ;)

Kontakty

4. října 2011 v 20:31 | Bonitka
Takže, nějak jsem se nudila a tak jsem se rozhodla sem dát pár kontaktů, díky nimž mě můžete kontaktovat ;)
----------------------------------------------------------------------------------------------

Tak v prvé řade je tu facebook. Jelikož byla založena skupina na faceboou lovehouse.blog.cz, kde se pokouším psát veškeré novinky z tohoto blogu, bylo potřeba si založit i profil ;) A jak někteří jistě ví, mám imaginární facebook profil pod jménem Stanislava Uzdichcalová (původně jako Bonita Nymfa, ale následně mě někdo nahlásil za nepravost jména a já musela pro odblokování profilu jakoby napsat pravé jméno, což jsem nechtěla a plácla jsem tohle =D Nechci řešit, jestli je tohle opravdu mé pravé jméno (příjmení určitě ne!), že jsem se takhle omylem prokecla =) Ať si myslíš každý co chce). Přidávat si mě můžete a fan stránku si můžete dávat do "like" ;)

Další možností je formspring.me. Tuhle stránku jsem ze začátku brala docela pozitivně, denně jsem dostávala otázky a ráda jsem na ně odpovídala. Poslední dobou mě to začíná upřímně řečeno štvát. Denně dostávám spíš urážky, nadávky nebo otázky týkající se mého soukromého života. Pokud neumíte respektovat to, že nehodlám o sobě říkat nějaké věci, tak sem ani nechoďte. Víc vám k tomu říct nemůžu. Najdete mě jako formspring.me/bonitanymfa, ovšem .. Otázky opravdu budu třídit. Nadávky, různé přehnané urážky okamžitě mažu. Pokud ovšem máte nějakou dobrou a originální otázku, klidně můžete =) Většinou budu radši, když budu vědět, o koho se jedná (takže uveďte přezdívku nebo blog).

Tam, kde mě zastihnete opravdu často, je e-mail. Na maila mi většinou chodí otázky týkající se designy na přání. Většinou zde se s vámi domlouvám, zda vám ho udělám nebo ne. Nejčastější otázku "Uděláš mi design" lehce spláchnu větou "Ne, neudělám ti ho, neznám tě." Většinou se ani nepředstavíte, nevím, zda vám opravdu znám nebo ne. E-mail mám na seznamu a jsem tam jako bonita.nymfa@seznam.cz. Když jsem hodně blogovala, chodili mi tam i žádosti na takové ty blogové rozhovory, někdo chtěl poradit s designem nebo mu něco zhodnotit. Prostě cokoliv ;)

Čestvě založený skype profil. Ano, i tam jsem. Když se opravdu hodně nudím, baví mě některé "hromadné" chatování. Ale .. většinou trochu na úrovni =D Neočekávejte, že si tam s vámi budu někam aktivně volat =D S tím můžete rovnou jít do kopru. Na skypu ovšem miluji smajlíky. Takže žádná chatovací místnost mi je nemůže nahradit. Najít mě můžete jako xbonitka =)

A poslední možnost - ICQ. Tak tam jsem poměrně často. Většinou se jen přihlásím a nikomu nepíšu. Mám to fakt od toho, abych s vámi mohla být v co nejrychlejším kontaktu, pokud se něco děje. Většinou bych ovšem ocenila trochu představení, když si mě přidáte =D Přidaly si mě v jeden dvě tři Lucky a jako pak babo raď, když nevím ani o jedné z vás, kdo jste a z jakého blogu "pocházíte" =D ICQ číslo mám 199-996-881 (ano, taky se mi to číslo líbí) =D Takžééé .. Přidat, představit se a konverzace může začít ;) Nezaručuji vám, že vám okamžitě odepíšu. Někde lítám, něco zařizuji, tudíž nespoléhejte vždy na to, že okamžitě odepíšu ;)